2015 FAI F3K World Championship for Model Gliders, LUDBREG, CROATIA

>>>> check official web site here <<<<

Iz života kluba

Aeromodelarstvo

Kategorije

Korisnici

Registracijom postajete i pretplatnik našeg newslettera. (opširnije...)ak-rudolf-fizir.hr > Izvještaji > 8. International F3K.SI EuroContest 2012

8. International F3K.SI EuroContest 2012

U subotu 7.7.2012. godine, samo tjedan dana nakon EuroContesta u Ludbregu, naši su članovi nastupili na još jednom natjecanju EuroContest lige u Ptuju, Slovenija. Na tom natjecanju sudjelovalo je ukupno 29 natjecatelja od čega su samo dvojica bili članovi našeg kluba, Miljenko i Nikola Frančić. 

U veoma zanimljivom i termičkom vremenu pobjedio je član našeg kluba Nikola Frančić ispred češkog pilota Milana Havelke te austrijskog reprezetativca Hermana Hassa. Zanimljivost natjecanja je bila ta da je model Vortexa s kojim je Nikola pobjedio dobio dvadesetak minuta prije početka natjecanja tako da je većinu vremena u prvim turnusima slagao postavke, ali je ipak uspio pobjediti. Kompletne rezultate možete naći ovdje, a postoji i jedan interesantan video. Nekoliko slika i više o samom natjecanju možete pogledati ovdje.

Trenutno na stranicama

Trenutno aktivnih Gostiju: 32