2015 FAI F3K World Championship for Model Gliders, LUDBREG, CROATIA

>>>> check official web site here <<<<

Iz života kluba

Aeromodelarstvo

Kategorije

Korisnici

Registracijom postajete i pretplatnik našeg newslettera. (opširnije...)ak-rudolf-fizir.hr > Izvještaji > EuroContest & Fizir Cup F3K

EuroContest & Fizir Cup F3K

Najveći organizacijski pozhvat naših članova u 2012. godini bila je organizacija desetog po redu EuroContesta. Po prvi puta natjecanje se održavalo u dva dana 31.6.-1.7.2012. Kao i obično organizaciju smo proveli na vrlo visokom nivou te dobili same pohvale natjecatelja kao i njihovih pomočnika. 

dsc 0061

Na ovogodišnjem EuroContet & Fizir Cup natjecanju nastupilo je ukupno 25 natjecatelja iz 6 zemalja, a to su: Austrija, Češka, Švicarska, Njemačka, Slovenija i Hrvatska. Iz našeg kluba nastupila su šestorica, a to su: Danijel Horvatić, Filip Geci, Josip Barić, Dino Slatki te Nikola i Miljenko Frančić. Kompletne rezultate natjecanja možete naći ovdje, a galeriju fotografija ovdje.

Trenutno na stranicama

Trenutno aktivnih Gostiju: 11