2015 FAI F3K World Championship for Model Gliders, LUDBREG, CROATIA

>>>> check official web site here <<<<

Iz života kluba

Aeromodelarstvo

Kategorije

Korisnici

Registracijom postajete i pretplatnik našeg newslettera. (opširnije...)ak-rudolf-fizir.hr > Novosti > Internetske stranice AK Rudolf Fizir

Internetske stranice AK Rudolf Fizir

Projekt internetskih stranica AK Rudolf Fizir već je nekoliko godina neostvareni dio našeg plana i programa. Uspješnost našeg kluba  jedan je od povoda da i na ovaj način svoje aktivnosti predstavimo javnosti. S obzirom na popriličnu količinu materijala koje smo skupili u povijesti kluba, naše će stranice stalno biti u procesu nadogradnje.

Ideja je da uz mnogobrojne mogućnosti interneta na jednom mjestu osiguramo informacije našim članovima, da široj javnosti predstavimo naše aktivnosti te da ponudimo informacije i zanimljivosti iz svijeta zrakoplovnog modelarstva (natjecanja, samogradnja, modeli...).

Dobrodošli na stranice AK Rudolf Fizir!

Trenutno na stranicama

Trenutno aktivnih Gostiju: 7